Çözümler

Şirketimiz Hakkında

Lidya Ventures grup şirketi olan ve Insurtech endüstrisine odaklanarak yazılım çözümleri sunan Agito, 1997'den beri sigorta şirketleri için tüm branşlarda hizmet vermektedir. Agito, müşterilerine daha iyi değer sunmak için insan sermayesini, kurumsal bilgisini, teknolojisini ve süreç altyapılarını sürekli geliştirerek operasyonel mükemmelliği ile dikkat çekmektedir. 23 yıllık sektörel tecrübenin yanı sıra kurumsal bilgi sistemleri mimarisi ve yazılım geliştirme süreçlerindeki birikimini, proje yönetim yetkinlikleri ile de birleştirerek 50 ‘den fazla projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiş, üretmiş olduğu çözümler ile sigorta sektörüne pek çok "artı değer" kazandırmayı başarmıştır. Bu doğrultuda Agito, bugün itibariyle tüm sigortacılık branşlarında 30’un üzerinde referansa ulaşmıştır.

 

  CEO'dan Mesaj

Agito olarak Esas Sosyal’in sosyal yatırımı olan, yeni üniversite mezunu gençlerin ilk işe girişlerinde karşılaştıkları fırsat eşitsizliği sorununa çözüm modeli sunan İlk Fırsat Programı’nın kurumsal destekçisiyiz.

Referanslar

Partnerhub

Agito News

Haberler

İletişim

Adres

İ.T.Ü. Ayazağa Kampüsü Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Arı Teknokent 2 Sitesi No:4/2 D.401 Sarıyer-İstanbul-Turkey 34390

İzmir Adres:

İnciraltı Mahallesi Mithatpaşa Cad. 56/20 Depark Zeytin Binası 2.Kat No: 202 Balçova / İzmir

E-mail:

info@agito.com.tr

Telefon:

+90 212 286 99 69

Bize iletmiş olduğunuz bilgilerde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.
*ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler biyometrik ve genetik veriler

Talep, şikayet, öneri ve isteklerinizi bizimle paylaşmanız dolayısıyla elde ettiğimiz kişisel verilerinizin işlenmesi hakkındaki aydınlatma metni için lütfen tıklayınız.